Sophias Solutions - specialista na Bussiness Intelligence

Mise

Kdo jsme?

Jsme česká firma založená v roce 2002, která se specializuje na řešení zaměřená na podporu řízení – Business Intelligence (BI), Corporate Performance Management (CPM), Human Capital Management (HCM), Datawarehouse (DW) a Document Management System (DMS).

Proč existujeme?

Posláním naší společnosti je pomáhat našim zákazníkům při rozvoji jejich společností efektivním využíváním IT technologií zaměřených na podporu řízení a rozhodování. 

Našim zaměstnancům dáváme prostor pro jejich seberealizaci.

Vize

Kým chceme být?

Pro naše zákazníky a partnery chceme být dlouhodobým a spolehlivým partnerem, který garantuje vysokou kvalitu realizovaných dodávek.

Chceme být firmou, kde naši zaměstnanci rádi pracují.

Co chceme dokázat?

Být vnímáni jako respektovaná a profesionální IT společnost, která vždy dostojí svým závazkům.

Co je náš cíl?

Být pro naše zákazníky, partnery i zaměstnance vždy první volbou.

Hodnoty

Uvědomujeme si, že existence naší firmy i její další rozvoj je velmi závislý na tom, jak jsme schopni vzájemně spolupracovat. Přestože jsme každý z nás jiný, každý máme jiné schopnosti, jiné dovednosti a každý asi máme i trochu jiné představy o své seberealizaci, tak základ naší spolupráce, na kterém všichni stavíme, je společný a opírá se o tři základní hodnoty:

  1. Slušnost
  2. Respekt
  3. Zodpovědnost

Na stejných hodnotách stojí i naše chování vůči našim zákazníkům. Máme za to, že také oni náš vzájemný vztah nepoměřují mírou jednotného názoru a souhlasu na tu kterou věc, protože je jasné, že spolu nemusíme (a nebudeme) vždy všichni ve všem souhlasit. Každý máme právo na svůj vlastní názor, máme právo ho také dát najevo a schopnost řešit situace v souladu s výše uvedenými hodnotami se projeví právě v těch okamžicích, kdy proti sobě stojí názory rozdílné. Právě v těchto situacích se ukazuje, zda hodnoty slušnost, respekt a zodpovědnost nejsou jen prázdnými pojmy, ale zda jsou opravdu aktivně a vědomě aplikovanými firemními hodnotami. A právě proto s naprostou většinou našich zákazníků úspěšně spolupracujeme již dlouhou řadu let.


Vyhledávání


Aktuality

10.04.2014

SAP Forum 22. a 23. 5. 2014

Ve dnech 22. a 23. 5. 2014 pořádá společnost SAP nejprestižnější akci v tomto roce.


09.04.2014

15. 4. 2014 Business snídaně s Deloitte

Dovolujeme si Vás pozvat na neformální pracovní snídani, kterou povedou odborníci ze společnosti Deloitte a Sophias Solutions.


24.12.2013

PF 2014


9.12.2013

Vánoce, Vánoce, přicházejí...

Bliží se Vánoce a my se chceme pochlubit tvořivostí dcer našeho kolegy L. Šilhy...


22.7.2013

SAP PartnerEdge

Dne 22.7. se firma Sophia Solutions stala oficiálním partnerem společnosti SAP v rámci programu SAP PartnerEdge.


Doplňující navigace