ilustrační obrázek

Nenechte si ukrást vaše data - pozvánka na seminář

7. května 2018|R&A

Ve spolupráci s asociací ADMEZ (Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu) si vás dovolujeme pozvat na seminář z oblasti ecommerce, který se bude věnovat zejména datům.  

Kdy:
23. květen 2018 | 14:00 - 17:00 

Kde:
Etnosvět, Legerova 40, Praha 2
Od metra I.P.Pavlova cca 3 minuty pěšky. 

Program: 
1) Monitoring konkurence v ecommerce
Rozhodovat se bez znalosti konkurence je nebezpečné. Jaká data můžete získat o dalších hráčích v ecommerce? Co se vyplatí sledovat a proč? A hlavně jak? O tyto informace se s Vámi podělí CEO firmy Dataweps, která vytváří datové nástroje pro online retail, Jan Mayer.

2) Nenechte si ukrást vaše data!
Data jsou surovinou dneška. S Jiřím Štěpánem (EtNetera) se podíváme se na to, jak je dnes eshopy využívají. Na většině eshopů najdeme tuny javascriptů třetích stran, které posílají data Googlu, Facebooku, Heuréce, emailingovým nástrojům a kdovíkomu dalšímu. To je sice pěkné, ale jaká data pak vlastně zůstanou pro samotný eshop? A co se z nich dá poznat? Počítáte si vlastní hodnotu zákazníka nebo spoléháte na výpočet reklamního systému? A co data drive atribuce? Nehodilo by se optimalizovat marketingové náklady? Anebo doporučování? Funguje vám? 
V omezeném čase asi nezodpovíme všechny tyto otázky. Ale minimálně dáme určitou inspiraci, jak můžete začít z vašich dat tvořit hodnotu. Tedy pokud si je budeme ochotni zapamatovat sami.

3) Praktická ukázka analytického nástroje s Vladimírem Kozelkou (Sophia Solutions) 
Podíváme se např. na RFM analýzu z pohledu analytického nástroje a ukážeme, jaké přínosy může mít pro Váš obchod.

 

CHCI SE REGISTROVAT

 

Seminář je zdarma.

Je určen primárně pro eshopy a další zájemce o ecommerce.