XENIE pro FMCG a obchod

Okamžitě použitelný plánovací a controllingový nástroj pro oblast rychloobrátkového zboží a velkoobchodu. Nástroj, díky kterému se můžete soustředit na modelování nových podnikatelských příležitostí, ziskovost, cenotvorbu a zvyšování výkonnosti. Ušetřete čas nutný na kontrolu chyb, sběr dat a koordinaci procesů.

      

IBM

      

ORACLE

XENIE pro farmaceutický průmysl a lékárenství

Okamžitě použitelný plánovací a controllingový nástroj pro farmaceutický průmysl a lékárenství. Nástroj, díky kterému se můžete soustředit na modelování nových podnikatelských příležitostí, ziskovost, cenotvorbu a zvyšování výkonnosti. Ušetřete čas nutný na kontrolu chyb, sběr dat a koordinaci procesů.

      

ORACLE

SOFOS

Aplikace SOFOS je primárně určena k zpřístupnění potřebných informací všem úrovním řízení společnosti. Z našich zkušeností vyplývá, že přednastavená aplikace pokryje velmi rychle základní potřeby manažerů a umožní tak v krátkém časovém úseku efektivní využívání podnikových dat k řízenému růstu společnosti.

Spinakr

Již se nemusíte obávat nárůstu pracnosti způsobeného neergonomickým zpracováním aplikací spisových služeb či jiných document management systémů. Právě nyní přichází SPINAKR, díky kterému můžete mít nejen dokonalý přehled o vašich dokumentech, ale navíc dokážete zefektivnit vaše firemní procesy.