Konzultanti

Představujeme vám SuccessFactors konzultanty, kteří jsou vždy připraveni pomoci s analýzou, návrhem a implementací HCM řešení. Realizační tým je složen tak, aby byla možná zastupitelnost v jednotlivých fázích projektu. Jsme nejen techničtí konzultanti, kteří znají nejnovější trendy a možnosti aplikace, ale jsme pro Vás i partnerem, který má zkušenosti při nastavování procesů a nových metodik ve všech oblastech HR.

Iva Lacková

Konzultant


SAP certifikace

LinkedIn profil


Zkušený senior konzultant, pracuje jako project manager, SuccessFactors solution architekt, analytik a implementační konzultant. Má bohaté zkušenosti s návrhem zákaznických implementací dle potřeb zákazníka, včetně přechodu do režimu zákaznické podpory a dalšího postimplementačního rozvoje aplikace. V systému SuccessFactors se specializuje na oblast náboru, hodnocení výkonu, vzdělávání, nástupnictví a reporting (moduly Recruiting, Learning, Performance&Goals, Succession). Vedle realizace projektů zajišťuje prezentace nabízených HCM technologií v rámci obchodního jednání.
Mimo oblast HCM systémů řeší i oblast datových skladů, reportingu a systémů pro podporu rozhodování a plánování.

Martin Hudík

Konzultant


SAP certifikace

LinkedIn profil


Technický konzultant s velkými mezinárodními zkušenostmi, podílí se na všech etapách projektu, zejména pak při implementaci řešení - specializuje se na moduly Employee Profile, Employee Central, Recruiting, Time Off, Learning, Compensation, integrace a migrace dat. Podílí se i na zákaznické podpoře. Sleduje nejnovější trendy a aktualizace systému a upozorňuje zákazníky na nová vylepšení, která by mohla být pro nastavení jejich aplikace nejpřínosnější.
Mimo oblast HCM systémů řeší i oblast datových skladů a reportingu.

Pavel Runt

Konzultant


SAP certifikace

LinkedIn profil


Technický konzultant, který má bohaté zkušenosti s návrhem zákaznických implementací dle potřeb zákazníka, včetně přechodu do režimu zákaznické podpory a dalšího postimplementačního rozvoje aplikace. Má zkušenosti z mezinárodních projektů SuccessFactors implementací, zaměřuje se zejména na moduly Learning, Compensation a Performance. V postimplementační fázi se podílí na zákaznické podpoře.
Díky svým rozsáhlým zkušenostem z implementací datových skladů a integrací dokáže pro zákazníka velmi dobře navhrnout neojptimálnější postup implementace nového řešení, včetně integrací a migrací dat tak, aby byly zohledněny nativní výhody a možnosti řešení SAP SuccessFactors.

Radim Knížek

Konzultant


SAP certifikace

LinkedIn profil


Technický konzultant, který má zkušenosti s implementací řešení v SuccessFactors. Disponuje znalostí HCM procesů se zaměřením na Recruitment a Onboarding - poskytuje systémovou podporu pro SuccessFactors a Oracle Taleo Recruitment. Má zkušenosti z mezinárodních projektů ve všech fázích, včetně zákaznické podpory. Vedle recruitingu má zkušenosti i s Time Off či integračním prostředím Boomi. Díky svým zkušenostem se sociálními sítěmi a webem skvěle doplňuje realizační tým a je partnerem zákazníkům v oblasti úpravy webových portálů či sledování zdroje kandidátů.