Nové trendy v HR a souvisejících technologiích

V této části našeho webu se můžete seznámit s technologickými novinkami, zajímavostmi z oblasti HCM, inspiracemi, případovými studiemi, řešením konkrétních problémů... Pokud potřebujete znát odpověď na konkrétní otázku a nenaleznete zde odpověď, neváhejte nás kontaktovat!

Novinky SuccessFactors pro 3. čtvrtletí roku 2016 - 1.část

Jana Rakušanová, říjen 2016

Novinky obsažené/představené v balíčku vylepšení pro 3. čtvrtletí roku 2016 opět rozvíjí řešení SuccessFactors® tak, aby práce s ním byla příjemná a jednoduchá pro všechny jeho uživatele.

Recruiting

Iva Lacková, září 2016

Jak získávat kandidáty na dnešním přehrátém pracovním trhu?

V tomto seriálu krátkých článků se budeme zabývat jednotlivými oblastmi procesu recruitmentu.

Aktuální situace na českém trhu pracovních sil není radostná - recruiteři si stěžují, že nemají žádné uchazeče o pozice a to i přesto, že významně slevili ze svých původních nároků. Jaké jsou cesty, jak tuto situaci řešit a jak eliminovat případný odchod kandidáta, kterého již mají rekruiteři v hledáčku?

Má v dnešní době smysl hodnocení?

Continuous Performance Management

Jak lépe a efektivněji řídit výkon zaměstnanců? Používejte se na novinku řešení SAP SuccessFactors.

Ocenění SAP MEE Partner Ecellence Award 2016

Sophia Solutions získala ocenění SAP MEE Partner Ecellence Award 2016.

Jaká je hodnota Talent Managementu?

Pavel Jirůtka, říjen 2015

Zvažujete investici do nového moderního řešení pro Talent Management? Nemáte úplně jasno, jak by takové řešení mělo vypadat? Nejste si jistí návratností takové investice, či způsobem, jak vést argumentaci při její obhajobě u vedení společnosti? Pak jsou následující řádky určeny právě vám.

Talent Management - výzva současnosti

Pavel Jirůtka, září 2015

S vývojem společnosti se mění i pohled na pracovní sílu. Spolu s ním se vyvíjí i potřeba práce s lidským kapitálem – Talent Management. Jaké nároky klade současnost na tuto oblast?

Řešení pro Talent management - Gartner

V srpnu vydali Gartners hodnocení řešení pro Talent management. Obě řešení, která implementujeme, se nachází stále v "leaders" kvadrantu.