• Nechte svou firmu růst
    díky správné interpretaci dat

  • Navrhujeme řešení,
    o která se můžete opřít

  • Jsme stabilní partner
    pro vaši společnost


Pomáháme vám najít ve vašich historických i současných datech souvislosti, identifikovat příležitosti a umět předvídat a správně se rozhodovat o budoucnosti.

V jakékoliv době, v jakémkoliv oboru, nezávisle na technologii.

IT pro FINANCE - 8. ročník

11. října 2021 | CPM

14. 10. 2021 Vás zveme na konferenci IT pro FINANCE, kde představíme novinku Disclosure management: Poslední míle ve finančním řízení.

Webinář: Chytré řízení cash flow – Digitální trendy a technologie

18. června 2021 | CPM

Dovolujeme si Vás pozvat na webinář společnosti PwC 29.6.2021, během kterého se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a best practice v oblasti řízení cash flow.

další aktuality

hodnoty - vize - mise

Pomáháme dělat správná rozhodnutí

Specializujeme se na řešení zaměřená na podporu řízení – na využívání a zhodnocování podnikových dat pomocí datových skladů, reportingu, analýz dat, včetně velkých objemů nestrukturovaných dat (Big Data), na řízení výkonnosti a efektivity společnosti a na strategické řízení lidských zdrojů.

číst více

Naše historie

Jsme česká IT konzultační společnost založená v roce 2002. Máme za sebou desítky úspěšně realizovaných projektů, od malých až po rozsáhlé.

Naše práce nás baví a snažíme se, aby se pozitivní atmosféra ze Sophia Solutions přenášela také k našim zákazníkům. Budeme velmi rádi a bude nám ctí, pokud se i vaše firma stane součástí naší historie.

číst více
14 letnejdelší pracovní poměr
7,1 rokuprůměrná doba pracovního poměru
12 letnejdelší spolupráce s jedním zákazníkem
89celkový počet certifikací a akreditací

Naši hlavní partneři