ilustrační obrázek

Jsme akreditovaným partnerem IBM pro platformu Cognos TM1

leden 2017|CPM
Společnost Sophia Solutions, s.r.o. splnila kvalifikační kritéria a stala se akreditovaným partnerem IBM pro produkt Cognos TM1.

Součástí kvalifikačních požadavků pro získání akreditace a pro přesun do vyšší úrovně partnerství se společností IBM bylo získání technických certifikací pro technologii Cognos TM1.

"Získaná akreditace potvrzuje dlouhodobou kvalitu našich služeb a expertní znalosti našich konzultantů a zákazníkovi tak umožňuje orientovat se na trhu při hledání kvalitního a spolehlivého partnera pro řešení svých potřeb a požadavků v oblasti finančního řízení", říká Vladislav Hanák, team leader pro oblast řízení výkonnosti a efektivity podniku.

Mezi další hodnocená kritéria kromě absolvování testů patří prokázání úspěšných implementačních projektů, získání referencí a zákaznická spokojenost.

"V poslední době máme za sebou několik úspěšných realizací plánovacích a analytických systémů postavených na platformě Cognos TM1. Naši zákazníci si tuto technologii chválí a s modernizovaným plánovacím systémem jsou moc spokojeni. Rozšiřování odborných znalostí zároveň prohlubuje naši dlouholetou spolupráci s technologickým partnerem", dodává Hanák.

Sophia Solutions dlouhodobě spolupracuje s IBM, jedním z největších poskytovatelů řešení a služeb informačních technologií na světě s dlouhou tradicí inovací, a nabízí její moderní technologickou platformu jako jedno z možných řešení pro zákazníky v oblasti plánování a analýz.
XENIE

IBM Cognos TM1

IBM Cognos TM1 je nejmodernější platforma pro firemní plánování pokrývající celý plánovací cyklus, od stanovení cílů a sestavování rozpočtů, přes reporting, scorecarding, až po analýzy a prognózy. Tato technologie umožňuje analyzovat data, vytvářet různé situační modely, včetně modelů ziskovosti na základě neustále se vyvíjecího podnikatelského prostředí. Integrovaný modul scorecard a modul pro strategické řízení vám pomohou sledovat výkonnostní ukazatele a sladit zdroje a vhodné kroky s podnikovými cíli a situací na trhu.

IBM Planning Analytics

IBM Planning Analytics je softwarová platforma pro podporu procesů plánování a forecastingu, pravidelného reportingu i ad-hoc analýz a predikcí, která je schopna zajistit transformaci všech procesů finančního řízení od určování strategických cílů, přes tvorbu detailních rozpočtů až po tvorbu sestav, vytváření záznamů s vyhodnocením, analýzy a prognózy.

IBM Planning Analytics zachází za dnes běžně dostupné možnosti automatizace procesů finančního řízení a nastavuje nové hranice využitelnosti moderních technologií pro tuto oblast. Poskytuje širokou škálu nástrojů a intuitivní samoobslužné prostředí (tzv. „self-service“ analytické prostředí) pro všechny uživatelské role prostřednictvím inovativního pracovního prostoru.