ilustrační obrázek

Tým HCM nyní na českém trhu pod značkou AKT

Březen 2017|HCM
Společnosti Sophia Solutions a AKT s potěšením oznamují zahájení působení AKT Czech Republic na českém trhu!

Sophia Solutions a AKT, uznávaný leader na poli digitální transformace HR v regionu EMEA se specializací na SAP SuccessFactors a Sophia Solutions se dohodly na spojení sil za účelem vytvoření nového předního poskytovatele řešení v oblasti digitálního HR a SAP SuccessFactors na místním trhu – společnosti AKT Czech Republic.

Společnost AKT je zastoupena na trzích v UK, Itálii, Izraeli, Řecku, Kypru a nyní i v České republice. AKT disponuje jedním z největších SAP SuccessFactors profesionálních týmů a má za sebou realizaci více než 100 úspěšných projektů implementace řešení SAP SuccessFactors. Tyto implementace jsou nasazeny ve více než 100 zemích světa. V tomto a příštím roce budou otevřeny pobočky na dalších důležitých trzích v regionu EMEA.

Spojení týmu Sophia Solutions specializovaného na SAP SuccessFactors a více než 100 členného týmu SAP SuccessFactors profesionálů AKT bylo provedeno v průběhu posledních několika měsíců. Díky tomu nyní můžeme nabídnout na českém trhu takovou hloubku a šíři zkušeností, kterými nedisponuje žádný jiný lokální poskytovatel.

AKT podporuje zákazníky prostřednictvím poskytování aktivního HR poradenství nejen při implementaci řešení SAP SuccessFactors, ale i při formulování HR strategie a rozpoznání skutečné hodnoty transformace HR.

Více informací o AKT Czech Republic naleznete zde.