ilustrační obrázek

Prezentace řešení pro odhalování podvodů

Duben 2017|R&A

Dne 26. března 2017 jsme se jako partner společnosti SAS zúčastnili konference SAS Analytics Roadshow 2017 - ANALYTICS DRIVES EVERYTHING, která se konala v Kongresovém centru v Praze a patří do série konferencí, které SAS pořádá na různá témata v průběhu celého roku.

Naše prezentace řešení pro odhalování podvodů byla postavena na konkrétní implementaci daného řešení u zákazníka - České průmyslové zdravotní pojišťovny. Jako hosta jsme si pozvali zástupce pojišťovny paní Radmilu Opavskou, jež byla ze strany zákazníka vedoucím implementačního týmu a na celém projektu se po celou dobu podílela. Přestože byl projekt realizován pro zdravotní pojišťovnu, sama paní Opavská uvedla, že na podobném principu je možné toto řešení realizovat pro jakýkoliv typ businessu, který se potýká s problematikou odhalování chyb, anomálií či podvodných událostí.V případě Vašeho zájmu o stažení prezentace týkající se nasazení řešení pro odhalování podvodů v ČPZP, klikněte zde.

V roce 2016 získala Sophia Solutions akreditaci pro implementaci SAS Fraud Framework. V současné době je naše společnost jediným SAS partnerem na českém trhu, který je držitelem této akreditace.