ilustrační obrázek

XENII jsme představili na konferenci Samoška

Květen 2017|Aplikace

31. května a 1. června 2017 jsme se zúčastnili konference Samoška, kterou pořádá v rámci celorepublikových aktivit organizace ATOZ group, jež se v této oblasti zaměřuje na retailery a dodavatele v ČR a SR, pro které je XENIE vyvinutá.

Celodenní kongres je zaměřený na podporu domácího maloobchodního trhu. Cílem akce je informovat a inspirovat domácí obchodníky a pomoci jim lépe čelit ostré konkurenci na trhu. XENIE je plánovací a controllingový nástroj vyvinutý na základě skutečných požadavků speciálně pro oblast FMCG a velkoobchod, nabízí řešení v této oblasti umožňující efektivní práci s daty, snížení chybovosti, zrychlení procesů tvorby, změn a schvalování plánů, tvorbu alternativních plánů ("what-if" modelování) a tím rychleji reagovat na aktuální situaci na trhu.

V průběhu kongresu jsme absolvovali několik schůzek a reakce na naše řešení byla velmi pozitivní. Většina maloobchodníků totiž používá tabulkové procesory, které nabízejí pouze omezenou funkcionalitu a nejen v tomto směru jim XENIE nabízí mnohem širší možnosti využití.


Více o XENII pro FMCG a velkoobchod