ilustrační obrázek

Nově nabízíme technologii Birst od Infor

14. března 2018|R&A, Ostatní

V oblasti reportingu a datových analýz rozšiřujeme naši síť technologických partnerů o spolupráci se společností Infor, předního poskytovatele odvětvově zaměřených podnikových aplikací s elegantním vzhledem a cloudovou funkcionalitou.

"Z portfolia společnosti Infor budeme dodávat technologii Birst, což je platforma pro reporting a datové analýzy, včetně nezbytného uložení dat. Řešení je primárně nabízeno jako cloudové, v případě potřeby může být instalováno na hardware zákazníka,” říká Jan Kadlec, partner ve společnosti Sophia Solutions. A dodává: “Birst vnímáme jako moderní nástroj, který unikátně kombinuje robustní funkčnost, potřebnou pro enterprise nasazení, s agilitou moderních vizualizačních nástrojů. Dobře, rychle a přehledně zpracovaná data sloužící jako podklad pro rozhodování umožňují manažerům v mnoha společnostech získat klíčovou konkurenční výhodu."

Naše návrhy řešení jsou nezávislé na konkrétních technologiích a jsou v nich zohledněny především potřeby a požadavky našich zákazníků. Posílením partnerského kanálu a tím rozšíření nabídky o novou technologii tak nabízíme našim zákazníkům další možnosti práce s daty, která se stávají v současném trendu digitalizace a Průmyslu 4.0 jedním z jeho klíčových prvků.

V případě zájmu o ukázku demo prostředí kontaktujte Pavla Pilaře - e-mail: pavel.pilar@sophias.cz, tel. 777 101 858, který působí na pozici Team Leader pro Reporting & Analýzy.

Více informací o technologii Birst.