ilustrační obrázek

Obdrželi jsme ocenění IBM Analytics Partner roku 2018

5. dubna 2019|CPM, Ostatní

Společnost Sophia Solutions získala ocenění IBM Analytics Partner roku 2018

Cenu z rukou generální ředitelky společnosti IBM pro Českou republiku a Slovensko Zuzany Kocmaníkové a Miroslava Marka, Manažera pro obchodní partnery, převzal jednatel společnosti Sophia Solutions Jan Kadlec.

   

Slavnostní předání cen pro nejlepší partnery roku v několika kategoriích probíhá každoročně při výročním setkání partnerů IBM, na jejichž aktivitě a úspěších na trhu je IBM z velké části závislá. 

Pro naši společnost je to velká pocta, jelikož se jedná o další v řadě ocenění, které jsme od IBM za dobu naší spolupráce od roku 2013 obdrželi.

Na konci roku 2013 se nám podařilo jako prvním na světě získat zákazníka pro plánovací řešení postaveném na technologii IBM Cognos TM1 v Cloudu, za což jsme v dalším roce převzali ocenění na celosvětové konferenci v Las Vegas. Začátkem roku 2017 následovalo ocenění IBM Commercial Partner roku 2016.

Koncem téhož roku jsme dosáhli úrovně kompetencí Expert level v oblasti Financial and Operational Performance Management (FOPM). V roce 2018 byla společnost zařazena do programu Most Valued Partners, ve kterém je celosvětově zařazeno asi jen 100 společností. Letošní cena pro nás tedy znamená potvrzení toho, že se naše spolupráce stále úspěšně rozvíjí.