ilustrační obrázek

Jsme v nových prostorách na Vinohradech

28. června 2019|Ostatní

V posledních letech prošla naše společnost výrazným rozvojem a to jak z pohledu ekonomických výsledků a organizační struktury, tak z hlediska personálního růstu, a stávající prostory na Hadovce nám začaly být příliš těsné.

V druhé polovině roku 2018 dokončilo vedení firmy výběrové řízení na nové kancelářské prostory a na jaře letošního roku nastal den s velkým "S" (=Stěhování).


Genius loci činžovního domu z třicátých let, moderní vybavení kanceláří, plánovaná relax zóna a především úžasná terasa uprostřed zeleně - to je kombinace, kterou nabízejí naše nové prostory v lokalitě na Vinohradech.

A jaké jsme si odhlasovali názvy zasedacích místností?

Naši zákazníci už to ví.... Koncem června jsme pro ně připravili den otevřených dveří, kdy měli možnost prohlédnout si nejen zasedací místnosti, ale i kanceláře a místa návštěvníkům běžně nepřístupná. Zároveň mohli porovnat stav jednotlivých ploch před a v průběhu rekonstrukce s aktuálním stavem, což bylo zajímavé a někdy dokonce už i zábavné.

Venku na ně pak čekalo grilování na naší vlastní terase a ochutnávka španělských vín.

Většina z nich statečně odolávala až příliš "příznivému" (= horkému) počasí, někteří však s nadšením využili chladnějšího prostředí, jež poskytovalo zázemí cihlového domu.

Na celkovém dojmu příjemně stráveného odpoledne s našimi zákazníky to ovšem neubralo a jsme rádi za pozitivní reakce, kterých se nám od nich dostalo.