ilustrační obrázek

I letos se účastníme konference IT pro Finance

16. srpna 2019|CPM

V letošním roce si nás opět můžete přijít poslechnout na konferenci IT pro Finance, kterou každoročně pořádá Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN).

24. října 2019 pro Vás máme připravené hned dva vstupy.

V hlavním sále se můžete inspirovat skutečným příběhem nasazení inovativního řešení v oblasti plánování zboží, které umožňuje vytvářet plány prodejů za zvolené období v několika scénářích tržních a dodavatelských podmínek, individuální nastavení podmínek pro jednotlivé odběratele, díky okamžitým finančním reportům vycházejícím z aktuální situace včas reagovat na nepříznivý vývoj zisku, profitability a dalších parametrů.

Vladislav Hanák, Team Leader CPM ze Sophia Solutions a Vladimír SuškoChief Commercial Officer ze společnosti Bepon Retail SK Vám v něm odhalí, co je skryto v rovnici:  Bepon + Xenie = spojení nejnovějších trendů ze světa módy a finančního řízení.

Poté se budete moci přesunout do vedlejšího sálu na workshop, v jehož průběhu Vám Vladislav Hanák na praktických ukázkách předvede, jak lze efektivně plánovat a řídit finance.

Nenechte si ujít příležitost osobně prodiskutovat s prezentujícími přínosy tohoto řešení ověřené přímo v praxi.

V 11:15 (Keď tovarové plánovanie a finančný budgeting spolupracujú) a ve 12:15 (Jak efektivně plánovat a řídit finance - praktické ukázky) se na Vás budeme těšit!

Na konferenci se můžete registrovat zde.