ilustrační obrázek

PF 2020

1. ledna 2020|Ostatní

V loňském roce jsme si připomínali pro nás všechny tak důležité 30. výročí získání svobody.
Pro ty, kteří se přímo či nepřímo účastnili dění, byly vzpomínky připomenutím oněch důležitých událostí roku 1989, plných odvahy a odhodlání, pro ty mladší uvědoměním si všeho, co stálo za tím, v jakých podmínkách dnes mohou žít. Pro všechny to pak byla příležitosti uvědomit si, jak důležité je nezapomínat na minulost.

A protože i my z naší každodenní činnosti víme, jak důležitá jsou data a získané zkušenosti pro rozhodování společností o jejich budoucnosti, tedy to, co vytváří rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem, rozhodli jsme se v rámci našeho každoročního charitativního počinu koncem roku podpořit projekt Paměť národa, který naší společnosti pomáhá nezapomenout.

My děkujeme organizaci Post Bellum za jejich práci a děkujeme i našim zaměstnancům, kteří se k našemu kroku připojili a podpořili projekt i z vlastních finančních prostředků. Zároveň děkujeme i těm, kteří se rozhodli podpořit jiné charitativní projekty.

Přejme nám všem, abychom dokázali (nejen) v nadcházejícím roce 2020 využít zkušeností z minulosti pro utváření nové budoucnosti.