ilustrační obrázek

Inovace a modernizace ve světě finančního řízení

20. února 2020|CPM

Dne 5. března 2020 organizuje společnost IBM první české Data and AI Forum, na kterém vystoupí řada českých i zahraničních řečníků. 

Konference se bude věnovat aktuálním tématům týkajících se umělé inteligence, jejímu využití při práci s daty na všech úrovních a jak dokáže AI zrychlit analýzu dat. Dále pak využití open source prostředků při řešení data science a různým způsobům vizualizace dat.

Naše téma "Inovace a modernizace ve světě finančního řízení" začne ve 13.00 v sekci A a bude zaměřeno na praktické příklady využití inovativních funkcionalit při přípravě finančního plánu nebo rozpočtu a také na analýzy dat nad jednotnou datovou základnou s využitím principu tzv. "jedné pravdy". Uvidíte, jak klíčové je využití „dospělé“ technologie pro podporu řízení výkonnosti a efektivity společnosti pro zlepšení a zefektivnění procesů finančního řízení. Poznáte největší výhody moderních nástrojů pro podporu těchto procesů a nejnovější trendy v oblastech plánování, rozpočtování a forecastingu.

Přijďte si poslechnout vstup kolegy Vladislava Hanáka, Managing Consultanta a vedoucího týmu CPM (Corporate Performance Management) - od 13:00 v sekci A.

Registrujte se ještě dnes!