Jediná akreditace pro implementaci SAS Fraud Framework v ČR

Společnost Sophia Solutions, s.r.o. získala akreditaci pro implementaci SAS Fraud Framework. V současné době je Sophia Solutions jediným SAS partnerem na českém trhu, který je držitelem této akreditace.

"Získání akreditace zvyšuje konkurenceschopnost a důvěryhodnost společnosti Sophia Solutions na trhu. Zároveň je důkazem pro stávající i potenciální klienty o odbornosti a kvalitě našich konzultantů. Rozšiřování odborných znalostí zároveň prohlubuje naši dlouholetou spolupráci s technologickým partnerem. Získané znalosti nám velmi pomáhají při probíhající implementaci SAS Fraud Framework u našeho zákazníka", říká Pavel Pilař, team leader pro oblast reportingu a analýz.

Technologie SAS Fraud Framework poskytuje zákazníkům jedinečný přístup k detekci a prevenci podvodů.

Nástroj umožňuje správu a konsolidaci historických dat z interních a externích zdrojů pro analýzu podvodů a jejich vyšetřování.

Pokročilá správa pravidel s výkonným analytickým jádrem používá kombinaci celé řady detekčních technik. Výsledkem je nejen identifikace více podezřelých aktivit, ale zejména větší spolehlivost detekce.

Výstrahy jsou zaznamenány a seřazeny na základě závažnosti. Pro práci vyšetřovatelů slouží uživatelské rozhraní, které spolu se zachycenými incidenty přehledně zobrazuje i další související informace.

Sílu nástroje SAS Fraud Framework podtrhují integrované moduly pro text mining a analýzu sociálních sítí.

Pro další informace o SAS Fraud Framework nás kontaktujte:
Pavel Pilař, Team Leader Reporting and Analysis, tel. +420 777 101 858, pavel.pilar@sophias.cz